A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Профорієнтаційна сторінка

День відкритих дверей ліцею

06.11.19. в ліцеї був проведений День відкритих дверей. Учні 9-х класів Малинського ЗНВК "Школа-ліцей 1" відвідали лабораторії та майстерні, навчальні кабінети, спортивну залу та гуртожиток ліцею. Із задоволенням учні прослухали цікаву екскурсію про історію ліцею, про учнів, що є захисниками нашої держави, ознайомилися з робітничими професіями, яких навчають професійні педагоги)

13:01 06.11.2019

Відкритий захід " Таланти громади"

27 вересня на базі Чоповицької ОТГ учні та педагоги ліцею прийняли активну участь у відкритому заході " Таланти громади", що був підготовлений спільно з міським центром зайнятості.))) Виставки, майстер-класи з професій та смачні пиріжки з гарячим чаєм, яким учні ліцею пригощали всіх присутніх)

14:38 27.09.2019

День відкритих дверей ліцею

17 квітня в ліцеї був проведений День відкритих дверей ліцею. Учні, що завітали в ліцей відвідали лабораторії та майстерні ліцею, взяли участь в проведених майстер-класах, розглянули професійні виставки та подивились святкову концертну програму. А також пройшли діагностику, що підготували працівники Центру зайнятості населення міста. До ліцею завітали учні Головківської, Слобідської, Гранітнянської, Йосипівської, Чоповицької ЗОШ Малинського р-ну та ЗОШ 3 , ЗОШ 4 м. Малина)))

15:35 17.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень