A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Центр професійної кар'єри

Зустріч з роботодавцем

Зустріч учнів 3 курсу з професії "Тракторист-машиніст с/г виробництва, слюсар, водій автотранспортних засобів" з директором ТОВ "Овочева технологічна компанія" Ковтун П.В.)))

16:44 07.05.2019

День відкритих дверей ліцею

17 квітня в ліцеї був проведений День відкритих дверей ліцею. Учні, що завітали в ліцей відвідали лабораторії та майстерні ліцею, взяли участь в проведених майстер-класах, розглянули професійні виставки та подивились святкову концертну програму. А також пройшли діагностику, що підготували працівники Центру зайнятості населення міста. До ліцею завітали учні Головківської, Слобідської, Гранітнянської, Йосипівської, Чоповицької ЗОШ Малинського р-ну та ЗОШ 3 , ЗОШ 4 м. Малина)))

10:57 17.04.2019

Зустріч учнів ліцею з директором ПП "Арніка"

Учні груп К-1-3, К-2-8, К-3-13, що навчаються по професії "Кухар; офіціант" отримали цікаву інформацію про розвиток ресторанного господарства в концерні ПП " Арніка", престижну роботу офіціантів, кухарів, барменів та адміністраторів в ресторані "Замок Володарів". З учнями ліцею зустрівся директор ПП "Арніка" Власюк С. А., який запросив їх після закінчення ліцею продовжити професійну кар'єру в ресторані "Замок Володарів". Під час зустрічі були присутні працівники міського центру зайнятості, які ознайомили учнів з інформаційними буклетами щодо заповнення резюме та співбесідами з роботодавцями)))

15:48 14.04.2019

Співпраця

Центр професійної кар'єри. Тісна співпраця з Центром зайнятості населення м. Малина

15:31 14.04.2019

Зустріч з юристкосультантом

Центр розвитку професійної кар'єри. Зустріч учнів 3 курсу з юристконсультантом)) Лекція на тему "Законодавство і працевлаштування"

12:26 05.04.2019

Робоча зустріч на підстанції "Вокзальна"

Центер розвитку професійної кар'єри. 04.04.19. учні групи Е-2-7 та Е-3-12, що навчаються по професії електромонтер, разом з майстрами в/н Верстаком С.М., Грибан В.В., Кириченко Т.В. відвідали розподільчу підстанцію "Вокзальна" 110 КВ/10 КВ. Всі були здивовані її потужністю та новітнім обладнанням, яке їм продемонстрували працівники)))

12:26 05.04.2019

Круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта"

12 березня в рамках Тижня Відкритого Уряду України в МОНУ відбувся круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта" за участі представників професійної освіти МОНУ та представників учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти з Житомирської, Одеської, Рівенської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Київської областей України. Житомирську область представляла Бабікова Дар'я - учениця ліцею, голова УР ліцею, голова учнівського самоврядування області. Дар'я піднімала на розгляд питання про підвищення стипендії, отримання статусу студентів та питання щодо ЗНО, а також достойно презентувала роботу УР в області.

10:26 12.03.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень