A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Новини Центру професійної кар'єри

Зустріч з провідним спеціалістом ЦЗ Берченко А.О. (тренінг" Використання джерел інформації про вакансії")

Зустріч з провідним спеціалістом ЦЗ Берченко А.О. (тренінг" Використання джерел інформації про вакансії"), та випускником ліцею Черкас Василь у групі К-1-13, професія "Кухар; офіціант")))

12:26 25.11.2019

Екскурсійна поїздка до м. Київ. XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості"

Центр розвитку професійної кар'єри))) Екскурсійна поїздка до м. Київ. XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості". Міжнародний форум.))) Учні по професії "Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування))) Голова МК Кожара В.Є.)

13:24 08.11.2019

Екскурсійна поїздка до м. Київ. Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу

Центр розвитку професійної кар'єри))) Екскурсійна поїздка до м. Київ. Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу))) Учні по професії "Тракторист-машиніст с/г в-ва; слюсар з ремонту устаткування; водій автотранспортних засобів))) Майстри в/н Копійка І.П., Тарасенко М.І.

13:38 07.11.2019

День відкритих дверей ліцею

06.11.19. в ліцеї був проведений День відкритих дверей. Учні 9-х класів Малинського ЗНВК "Школа-ліцей 1" відвідали лабораторії та майстерні, навчальні кабінети, спортивну залу та гуртожиток ліцею. Із задоволенням учні прослухали цікаву екскурсію про історію ліцею, про учнів, що є захисниками нашої держави, ознайомилися з робітничими професіями, яких навчають професійні педагоги)

13:10 06.11.2019

Тренінг " Сучасні технології пошуку роботи"

30.10.2019р. у групі К-3-8 був проведений тренінг " Сучасні технології пошуку роботи" провідним фахівцем Малинської міської філії Житомирського обласного центру зайнятості Берченко А.О..Учні 3 курсу були ознайомлені з тим, як офіційно працевлаштуватися, що для цього необхідно, які вимоги можуть бути у роботодавця. Центр розвитку професійної кар'єри працює!

08:57 30.10.2019

Екскурсія на підприємство ТОВ "ВО ПАПІР-МАЛ"

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Екскурсія на підприємство ТОВ "ВО ПАПІР-МАЛ". День відкритих дверей підприємства))) Учні по професії "Тракторист-машиніст с/г в-ва, водій автотранспортних засобів", "Електрослюсар з ремонту устаткування; електромонтер з ремонту електроустаткування)))

16:09 26.10.2019

Зустріч з випускником навчального закладу Гажо Денисом

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Зустріч з випускником навчального закладу Гажо Денисом, який досягнув гарних професійних успіхів працюючи водієм міжнародних перевезень.))) Професія "Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів")))

10:43 25.10.2019

Виробнича практика, з елементами дуальної освіти. Кухарі

Виробнича практика, з елементами дуальної освіти. Ресторан "Романс", рестобар " Княжий" м. Малин та кафе "DEL FLORA" м. Буча Київська область.))) Учні групи К-3-8 - професіонали своєї справи.))) Пробні кваліфікаційні роботи.))) Майстри в/н Данильчук О.П., Шевчук Л.В.)))

13:57 30.09.2019

Виробнича практика, з елементами дуальної освіти. "Швачка.Кравець"

Центр розвитку професійної кар'єри.)))Виробнича практика, з елементами дуальної освіти, на ТОВ "МШФ "Ельфа". Група Ш-3-9 опрацьовує всі етапи виготовлення одягу: розкрій, пошиття, чистка та пакування готового одягу. Майстер в/н Гончаренко Т.В.)))

13:44 27.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень