A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Новини Центру професійної кар'єри

Профорієнтаційне заняття "Вибір професії - вибір життєвого шляху"

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Профорієнтаційне заняття "Вибір професії - вибір життєвого шляху"))) Соціальний педагог Мельниченко Т.М. у школах Коростенського району Житомирської області (с. Стремигород, с. М.Зубовщина, с. Ушомир

13:09 27.02.2020

Тренінг "Я - у світі професій"

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Тренінг "Я - у світі професій". Практичний психолог Синежук А.В. спільно з працівниками Малинської міської філії Житомирського обласного ЦЗН))) Малинівський ЗНВК І-ІІІ ступенів

13:05 27.02.2020

День відкритих дверей ліцею для учнів 9-х класів м. Малина ЗОШ 5 та ЗОШ 6 І-ІІІ ступенів

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) 27 лютого День відкритих дверей ліцею для учнів 9-х класів м. Малина ЗОШ 5 та ЗОШ 6 І-ІІІ ступенів. Учні шкіл відвідали лабораторії, майстерні, кабінети, ознайомились з робітничими професіями, які здобувають у ліцеї, побували на виробничому навчанні

10:44 27.02.2020

"Як стати успішним та як розпочати власну справу"

Як стати успішним, як розпочати власну справу навчали сьогодні на уроці в Центрі розвитку кар’єри учнів Малинського професійного ліцею фахівці з профорієнтації Малинської міської філії. Під час жвавої дискусії про те, що є основою для будь-якого бізнесу, ліцеїсти міркували, як використати свою спеціальність, знання, вміння і захоплення. Майбутні швачки активно пропонували бізнес-ідеї, які можуть стати стартом для підприємництва, а це пошиття та ремонт одягу, постільної білизни, текстильний дизайн вікон, виготовлення креативних речей – ляльок, декоративних подушок тощо, та шукали шляхи їх реалізації. «Отже, щоб стати успішним, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особливості свого характеру, і не боятись труднощів,» - зробили висновок учасниці зустрічі.

09:18 27.02.2020

"Формула вибору професії"

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ КАР'ЄРИ))) Тренінгове заняття з учнями ЗОШ 5 І-ІІІ ступенів "Формула вибору професії"))) Практичний психолог Синежук А. В.

10:58 26.02.2020

Семінар-тренінг "Я у світі професій".

Центр розвитку професійної кар'єри.))) 29 січня 2020 р. для учнів 8-9 класів Владівської ЗОШ І-ІІ ступенів Малинського району практичним психологом Синежук А.В. був проведений семінар-тренінг "Я у світі професій".

08:50 29.01.2020

Зустріч з провідним спеціалістом ЦЗ Берченко А.О. (тренінг" Використання джерел інформації про вакансії")

Зустріч з провідним спеціалістом ЦЗ Берченко А.О. (тренінг" Використання джерел інформації про вакансії"), та випускником ліцею Черкас Василь у групі К-1-13, професія "Кухар; офіціант")))

12:26 25.11.2019

Екскурсійна поїздка до м. Київ. XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості"

Центр розвитку професійної кар'єри))) Екскурсійна поїздка до м. Київ. XVII Міжнародна спеціалізована виставка "Енергетика в промисловості". Міжнародний форум.))) Учні по професії "Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування))) Голова МК Кожара В.Є.)

13:24 08.11.2019

Екскурсійна поїздка до м. Київ. Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу

Центр розвитку професійної кар'єри))) Екскурсійна поїздка до м. Київ. Міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу))) Учні по професії "Тракторист-машиніст с/г в-ва; слюсар з ремонту устаткування; водій автотранспортних засобів))) Майстри в/н Копійка І.П., Тарасенко М.І.

13:38 07.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень