A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Зараховані на навчання

Група Т-1-2  трактористи

класний керівник - Машина С.М.

майстер в/н Копєйка І.П.

1

Баранівський Віктор Олександрович

2

Боярин Віталій Володимирович

3

Гапоненко Богдан Анатолійович

4

Гуринчук Назар Володимирович

5

Горват Роман Васильович

6

Гресь Павло Петрович

7

Заглада  Владислав Володимирович

8

Загоровський Євгеній Петрович

9

Ігнатенко Олександр Михайлович

10

Лисенко Артем Володимирович

11

Мойсук Сергій Олегович

12

Маник Олексій Іванович

13

Михалець Володимир Сергійович

14

Мирончук Антон Анатолійович

15

Небрат Ян Сергійович

16

Петрук Владислав Володимирович

17

Потапчук Володимир Олександрович

18

Радзевич Ярослав Костянтинович

19

Рожок Михайло Олександрович

20

Сулемін Дмитро Олексійович

21

Титичко Василь Йосипович

22

Фонтаній Владислав Ігорович

23

Щуренко Олександр Сергійович

24

Шумейко Андрій Миколайович

25

Олексієнко  Владислав Ігорович

 

Група Е-1-2 - електромонтери

класний керівник - Кожара В.Є.

майстер в/н - Осадчук В.З.

1

Андронов Михайло Олександрович

2

Білошистий Віталій Вікторович

3

Брічиков Ростислав Олегович

4

Бондаренко Олександр Олександров

5

Вінник Владислав Валерійович

6

Вождай Олексій Петрович

7

Гордієнко Сергій Сергійович

8

Заглада Віталій Вікторович

9

Зіньков Ілля Васильович

10

Кордиш Микола Петрович

11

Коваленко Володимир Сергійович

12

Кравченко Роман Олександрович

13

Кривкин Олег Сергійович

14

Марчук Олександр Володимирович

15

Мельниченко Василь Олегович

16

Морозов Олександр Сергійович

17

Пивоваренко Петро Петрович

18

Рафальський Артем Павлович

19

Супряга Владислав Миколайович

20

Саушкін Валерій Сергійович

21

Савченко Микола Петрович

22

Середа Андрій Вікторович

23

Стрелюк Олександр Романович

24

Тарасюк Дмитро Володимирович

25

Шквородюк Арсен Русланович

 

К -1 -3 Кухар; офіціант

класний керівник - Кулініч Л.М.

майстри в/н-  Гриневич Л.М., ЗелінськаТ.Л.

1

Бобер Олена Михайлівна

2

Бовсуновська Катерина Миколаївна

3

Возний Антон Миколайович

4

Галілей Андрій Сергійович

5

Гвоздицька Анастасія Володимирівна

6

Давиденко Оксана Олександрівна

7

Ігнатенко Марина Ігорівна

8

Кривенчук Сергій Володимирович

9

Левченко Руслана Русланівна

10

Мартиненко Євгенія Костянтинівна

11

Мельник Богдана Ігорівна

12

Мохорт Ганна Віталіївна

13

Михайленко Вікторія Вікторівна

14

Мельник Аліна Олександрівна

15

Прокопенко Антон Петрович

16

Пригорницька Людмила Григорівна

17

Рибалко Віра Віталіївна

18

Скуратівська Катерина Іванівна

19

Слепченко Евеліна Володимирівна

20

Стецюк Ольга Дмитрівна

21

Черниш Віталій Павлович

22

Щекунова Анна Миколаївна

23

Юрченко Іван Олександрович

24

Ярмолюк Майя Анатоліївна

25

Ясинська Марія Василівна

 

Група Ш-1- 4

кл.керівник Пархомчук С.С.

майстер в/н  Духопела О.В.

1

Андреєва Ангеліна Володимирівна

2

Василенко Оксана Віталіївна

3

Гайдук Вікторія Вікторівна

4

Гарбар  Ірина Сергіївна

5

Гончарук Христина Вікторівна

6

Дем’янова Яна Юріївна

7

Закусилова Юліана Миколаївна

8

Колесник Карина Валентинівна

9

Лещенко Альона Юріївна

10

Мельниченко Юлія Олегівна

11

Мурга Анна Віталіївна

12

Оборок Лідія Анатоліївна

13

Нікітіна Катерина Федорівна

14

Недашківська Вероніка Володимирів

15

Павлючкова Дар’я Володимирівна

16

Павленко Діана Валеріївна

17

Роговська Віталіна Володимирівна

18

Рибак Ілона Леонідівна

19

Сінєльнікова Лідія Віталіївна

20

Столяр Дарина Олександрівна

21

Семенчук Анастасія Вячеславівна

22

Терещук Дарія Андріївна

23

Філоненко Дар’я Андріївна

24

Федорович Алла Юріївна

25

Шваб  Любов Валеріївна

26

Багинська Вероніка Григорівна

27

Кобилинська Ангеліна Володимирівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень