A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Учнівське самоврядування

19.10. Вибори 2018/2019 н.р. до учнівської ради ліцею "Ровесник")))

26.10. Засідання учнівської ради ліцею "Ровесник"... Багато цікавих ідей...

04.11.Учнівське самоврядування ліцею лідирує в області! Бабікова Дар'я була обрана головою учнівського самоврядування ПТНЗ області! Серед всіх кандидатів вона була найкращою та на високому рівні прозвітувала про роботу УР "Ровесник" ДНЗ "Малинський професійний ліцей"

 

Ексурсія до Київо-Печерської Лаври

Учнівська профспілка ліцею організувала чудову екскурсію для представників учнівського самоврядування до м. Києва.))) Відвідали Київо-Печерську Лавру: собори та монастир, верхні печери, Велику Дзвіницю та музей мініатюр))) Учні вдячні за екскурсію голові учпрофспілки, майстру в/н Шевчук Л.В.)))

09:21 18.05.2019

Засідання учнівського самоврядування

04.04.19. в ліцеї були проведені вибори голови учнівської профспілкової організації та засідання учнівського самоврядування. Голова УР Бабікова Дар'я прозвітувала про проведену роботу УР за навчальний рік. Голова учнівської профспілкової організації, майстер в/н Башинська В.М., прозвітувала про роботу учпрофспілки. Одноголосно новою головою профспілки учнів ліцею була обрана майстер в/н Шевчук Л.В.))) Попереду багато планів та роботи)))

14:17 04.04.2019

Круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта"

12 березня в рамках Тижня Відкритого Уряду України в МОНУ відбувся круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта" за участі представників професійної освіти МОНУ та представників учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти з Житомирської, Одеської, Рівенської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Київської областей України. Житомирську область представляла Бабікова Дар'я - учениця ліцею, голова УР ліцею, голова учнівського самоврядування області. Дар'я піднімала на розгляд питання про підвищення стипендії, отримання статусу студентів та питання щодо ЗНО, а також достойно презентувала роботу УР в області.

14:18 12.03.2019

"Просто хороший день"

27.11.2018 року в ліцеї був "ПРОСТО ХОРОШИЙ ДЕНЬ", який організували та провели лідери учнівської республіки "Ровесник". Учні провели акцію для збору коштів, що підуть на подарунки-миколайчики дітям Потіївської та Вишевицької шкіл-інтернатів. Під час проведення акції можна було посмакувати варениками та смачними пиріжками, які готували учні з майстрами та сфотографуватися біля фотозони, яку створили учні.

14:19 14.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень