A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Учнівське самоврядування

19.10. Вибори 2018/2019 н.р. до учнівської ради ліцею "Ровесник")))

26.10. Засідання учнівської ради ліцею "Ровесник"... Багато цікавих ідей...

04.11.Учнівське самоврядування ліцею лідирує в області! Бабікова Дар'я була обрана головою учнівського самоврядування ПТНЗ області! Серед всіх кандидатів вона була найкращою та на високому рівні прозвітувала про роботу УР "Ровесник" ДНЗ "Малинський професійний ліцей"

 

Семінар "Soft Shills - гнучкі навички"

18-19 січня у Києві пройшов семінар "Soft Shills - гнучкі навички" від БФ " Приятелі діей", БО "UCARE Inc. - Приятелі дітей, США", БКК " EY", в якому прийняла активну участь учениця ІІ курсу ліцею, активна учасниця УР ліцею "Ровесник" - Павленко Діана, що навчається за професією: "Швачка, кравець".

09:01 18.01.2020

"Подаруй дитині радість"

Ось вже третій рік, як учні та педагоги ліцею, разом БО БФ "Волонтер 2015" відвідують школи - інтернати та беруть активну участь у акції "Подаруй дитині радість", що проходить в День Святого Миколая))). 20.12.19. активні учасники УР "Ровесник" та творчий колектив "Маски Мельпомели" (керівник Козаченко Н.І.) відвідали Потіївську школу-інтернат)) Діти несли радість та подарунки дітям

09:44 19.12.2019

Звітно-виборча конференція обласної Ради учнівського самоврядування

ДНЗ "Малинський професійний ліцей", в Житомирі, на звітно-виборчій конференції обласної Ради учнівського самоврядування, серед закладів П(ПТ)О, гідно представляла учениця І курсу групи К-1-13 (професія: "Кухар; офіціант") Тишкевич Тамара. Наша учениця ввійшла до складу обласної ради учнівського самоврядування)))

08:48 15.11.2019

Вибори в УР "Ровесник"

07.11.19. в ліцеї були проведені вибори в УР "Ровесник". Всі представники учнівського самоврядування, від навчальних груп, представили всім присутнім своє портфоліо та захистили проекти "Прогнозую своє завтра". Представляти свій проект в Житомирі серед лідерів учнівського самоврядування області буде учениця І курсу групи К-1-3 - Тишкевич Тамара))) Голова УР ліцею Гордієнко Ірина, голова учпрофспілки Шевчук Л.В.

09:33 07.11.2019

День самоврядування в ліцеї

До Дня вчителя учні ліцею підготували справжнє свято: фотозона у стилі : " Сьогодні я - педагог", гарна святкова концертна програма порадували всіх. А найактивніші учасники самоврядування провели лінійку та уроки

10:20 09.10.2019

Екскурсія до Київо-Печерської Лаври

Учнівська профспілка ліцею організувала чудову екскурсію для представників учнівського самоврядування до м. Києва.))) Відвідали Київо-Печерську Лавру: собори та монастир, верхні печери, Велику Дзвіницю та музей мініатюр))) Учні вдячні за екскурсію голові учпрофспілки, майстру в/н Шевчук Л.В.)))

09:35 18.05.2019

Засідання учнівського самоврядування

04.04.19. в ліцеї були проведені вибори голови учнівської профспілкової організації та засідання учнівського самоврядування. Голова УР Бабікова Дар'я прозвітувала про проведену роботу УР за навчальний рік. Голова учнівської профспілкової організації, майстер в/н Башинська В.М., прозвітувала про роботу учпрофспілки. Одноголосно новою головою профспілки учнів ліцею була обрана майстер в/н Шевчук Л.В.))) Попереду багато планів та роботи)))

09:46 04.04.2019

Круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта"

12 березня в рамках Тижня Відкритого Уряду України в МОНУ відбувся круглий стіл "Відкритий діалог: сучасна професійна освіта" за участі представників професійної освіти МОНУ та представників учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти з Житомирської, Одеської, Рівенської, Сумської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської та Київської областей України. Житомирську область представляла Бабікова Дар'я - учениця ліцею, голова УР ліцею, голова учнівського самоврядування області. Дар'я піднімала на розгляд питання про підвищення стипендії, отримання статусу студентів та питання щодо ЗНО, а також достойно презентувала роботу УР в області.

09:48 12.03.2019

"Просто хороший день"

27.11.2018 року в ліцеї був "ПРОСТО ХОРОШИЙ ДЕНЬ", який організували та провели лідери учнівської республіки "Ровесник". Учні провели акцію для збору коштів, що підуть на подарунки-миколайчики дітям Потіївської та Вишевицької шкіл-інтернатів. Під час проведення акції можна було посмакувати варениками та смачними пиріжками, які готували учні з майстрами та сфотографуватися біля фотозони, яку створили учні.

14:19 14.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень