A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Зараховані на навчання на 2019 - 2020 н. р.

Дата: 04.10.2019 09:42
Кількість переглядів: 204

Група Т-1 - 11 –трактористи.

Класний керівник Грибан В.А., майстер в/н Тарасенко М.І.

Вернигора Артем Олександрович

Вербич Андрій Віталійович

Гавриленко Максим Леонідович

Гаєвський Ілля Ігорович

Грибан Віталій Костянтинович

Горбатюк Богдан Сергійович

Бубнов Дмитро Романович

Гончаренко Сергій Олегович

Зарицький Владислав Русланович

Зайцев Владислав Анатолійович

Євдоченко Ігор Юрійович

Ковальчук Андрій Іванович

Кирильчатенко Богдан Андрійович

Кулаківський Андрій Андрійович

Левичев Богдан Олегович

Мозговенко Сергій Олександрович

Михалець Вадим Русланович

Олексієнко Ярослав Сергійович

Гонтаренко Павло Вікторович

Предко Павло Михайлович

Сапожник Андрій Олександрович

Синиця Ростислав Русланович

Содоль Владислав Васильович

Троц Валерій Олександрович

Фролов Ігор Миколайович

Шевченко Михайло Вікторович

 

Група Е -1 – 12 Електромонтер, електрослюсар.

Класний керівник  Ювченко С.А., майстер в/н Кириченко Т.М.

Барковський Валентин Олександрович

Білорус Юрій Олександрович

Боярин Віталій Володимирович

Возний Олексій Миколайович

Вигівський Владислав Олександрович

Зейналов Тімур Вахідович

Задорожній Андрій Олександрович

Задорожній Микола Олександрович

Ільчук Олексій Геннадійович

Ілленко Родіон Олександрович

Камінський Олексій Володимирович

Кузьменко Микола Васильович

Клюско Богдан Євгенійович

Лузан Нікіта Олександрович

Маник Ростислав Юрійович

Мухарський Нікіта Анатолійович

Павленко Вадим Валерійович

Рябко Артем Русланович

Рябчун Олександр Олександрович

Тарасенко Мирослав Михайлович

Терещук Владислав Віталійович

Трояновський Максим Сергійович

Федоренко Дмитро Олегович

Фоменко Глєб Ярославович

Шоботенко Вячеслав Миколайович

 

Група К-1- 13 Кухар; офіціант.

Класний керівник Козаченко Н.І., майстер в/н Марценюк К.Г.

 

Андрієнко Катерина Володимирівна

Власюк Артем Анатолійович

Войтюк Анастасія Андріївна

Гаєвська Ангеліна Миколаївна

Гвоздь Вікторія Геннадіївна

Горбик Ірина Василівна

Головач Наталія Олександрівна

Дреус Олександра Валентинівна

Ільчук Людмила Геннадіївна

Ковальчук Юлія Русланівна

Ковалінська Альона Сергіївна

Лакей Євген Миколайович

Лузанчук Сергій Сергійович

Лещенко Іванна  Анатоліївна

Майстренко Зорина Вікторівна

Мельник Інна Павлівна

Пронько Денис Сергійович

Сахневич Євгенія Василівна

Тичина Данііл Андрійович

Тишкевич Тамара Сергіївна

Трофименко Владислав Олександр.

Халепа Ольга Михайлівна

Ходаківська Олена Валентинівна

Червоніжко Вячеслав Миколайович

Шевчук Мирослава Леонідівна

Шевчук Альона Олексіївна

Шикун Ілля Анатолійович

Шоботенко Марія Олександрівна

Цвицинська Вікторія Валеріївна

Ярмоленко Ігор Іванович

 

Ш-1 – 14   Швачка; кравець.

Класний керівник Коваленко С.В., майстер в/н Бех Р.М.

Авраменко Вікторія Олександрівна

Вакуленко Вікторія Петрівна

Герасько Олена Олександрівна

Грушко Діана Миколаївна

Денисенко Ганна Іванівна

Задерейко Вікторія Вікторівна

Кобилинська Карина Едуардівна

Коналош Наталія Йосипівна

Нездолій Дарина Ігорівна

Олексієнко Крістіна Олексіївна

Пилипенко Олександра Віталіївна

Савчук Світлана Миколаївна

Сваволюк Єлизавета Олександрівна

Пашун Ольга Миколаївна

Фещенко Вікторія Віталіївна

Хоменко Ганна Андріївна

Ходаківська Ганна Олександрівна

Шевчук Марія Василівна


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень