A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Гуртожиток.Бібліотека

Гуртожиток

Учні, які навчаються в нашому навчальному закладі, безкоштовно забезпечуються гуртожитком, що знаходиться на території ліцею, а саме за 50 -100 метрів від навчальних корпусів та 150 метрів від їдальні.

Гуртожиток розрахований на 450 місць, тому всі бажаючі учні стовідсотково забезпечуються місцями в ньому.

В 5-х поверховій споруді розміщено 55 кімнат для учнів, де проживають по двоє та троє. На І-му поверсі гуртожитку розміщені: бібліотека з доступом до мережі інтернет, актова зала, кімната для приготування їжі,  кабінет коменданта, медпункт.

В розпорядженні мешканців гуртожитку є душ з гарячою водою, пральна машина.

Гуртожиток поділений на дві половини: жіночу і чоловічу, де учні проживають секційно. На кожній секції є 7 кімнат, побутова кімната з холодильником, вбиральня та кімната відпочинку.

 Вихователі гуртожитку знаходяться з учнями до 2300, проводять з ними різні форми виховної роботи, а саме: вечори відпочинку, конкурси на кращу кімнату та секцію, бесіди, інформаційні години та години  спілкування, контролюють дотримання учнями правил проживання та режим роботи гуртожитку.

В гуртожитку активно працює учнівське самоврядування.

Специфікою системи  виховної роботи нашого навчального закладу є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку, відірвана від сім’ї, і тому саме напрям роботи – створення для мешканців комфортних житлово-побутових, культурних умов, є одним із пріоритетних.

Виховна робота у гуртожитку ліцею проводиться згідно з річним планом роботи. Робота  спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, а також розвитку художньо-естетичних смаків та творчих здібностей учнів. Виховна робота у гуртожитку здійснюється диференційовано, з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, їх психофізичних особливостей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.

В гуртожитку є рада гуртожитку, яка є суспільним органом самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації в організації позакласної роботи, покращення побутових умов учнів. Вона забезпечує підтримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, керує роботою з питань самообслуговування, проводить щотижневі рейди перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в учнів почуття відповідальності за збереження державного майна.

Виховна робота в гуртожитку проводиться під керівництвом вихователів гуртожитку Мілевської Галини Василівни, педагогічний стаж 33 роки та Оліфіренко Ліни Станіславівни, педагогічний стаж 23  роки.

вихователь Мілевська Галина Василівна

вихователь Оліфіренко Ліна Станіславівна

Комендант гуртожитку Кравченко Ірина Павлівна  відповідає за створення комфортних житлово-побутових умов для мешканців. Створює в гуртожитку затишок та привабливість для учнів. Комендант слідкує за дотриманням чистоти та порядку в кімнатах та в приміщеннях загального користування. Організовує та проводить санітарні дні. Відповідає за збереження матеріальної бази гуртожитку.

комендант Кравченко Ірина Павлівна

 

Літературне обговорення "Слово в штатах поезії"

Бібліотекар ліцею Левченко Н.П. прийняла активну участь у літературному обговоренні "Слово в штатах поезії", що було проведено на базі Малинської міської центральної бібліотеки))) Літературне слово, віршовані рядки поезії, лірична музика

14:03 28.02.2020

Всесвітній день "Подаруй книгу"

4 лютого Всесвітній день "Подаруй книгу". В бібліотеці ліцею (спільно з міською бібліотекою) підготовлено виставку "Подаруй бібліотеці книгу" (з розділом "Книги оспівані коханням") Бібліотекар Левченко Н.П., Павленко К.А.

08:31 14.02.2020

"16 днів без насильства" виховний захід" Стоп, булінг!"

"16 днів без насильства", під таким девізом у гуртожитку ліцею був проведений відкритий виховний захід" Стоп, булінг!", підготовлений вихователем Мілевською Г.В. та практичним психологом Синежук А.В.))) На захід був запрошений предствник поліції Малинського ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області, капітан поліції Савченко Анатолій Анатолійович

08:57 10.12.2019

Відеолекторій у гуртожитку

Місячник превентивного виховання в ліцеї продовжується.))) Відеолекторій у гуртожитку)) Перегляд художнього фільму "Чучело", викликав справжні емоції обурення

09:29 03.12.2019

Halloween в гуртожитку

Сьогодні в гуртожитку відбулась дискотека, в стилі хелоувіна???? Було дуже спекотно, та весело, емоції переповняли свої враження, організатори: учениці групи Ш-2-4,К-2-3,К-1-13,Семенчук Анастасія, Ігнатенко Марина, та Марія.

08:58 30.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень