A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад
"Малинський професійний ліцей"

Гурткова робота

"Розстріляна молодість"

Участь у Всеукраїнській виставці декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва "Розстріляна молодість"))) Бібліотекар Левченко Н.П. та керівники гуртків: Гриневич Л. М., Грибан В.А., Духопела О.В., Козаченко Н.І.)))

08:35 12.02.2020

Підготовка до новорічно-різдвяних свят триває

Підготовка до новорічно-різдвяних свят триває))) Учасники гуртків та їх керівники виговляють новорічні прикраси ручної роботи, готують фотозону, сервірують святковий новорічний стіл))) Керівники гуртків: Синежук А.В., Духопела О.В., Гриневич Л.М. та вихователь гуртожитку Оліфіренко Л.С.

10:50 21.12.2019

Участь в обласному конкурсі "Різдвяний Дідух"

Учасники гуртків "Креативна майстерня" та "Мистецтво кулінарії" прийняли участь в обласному конкурсі "Різдвяний Дідух". Виствка поробок, смачний різдвяний куліч та участь учениці Павленко Діани у майстер-класі по виготовленню Різдвяного Дідуха))) Керівники гуртків - Духопела О.В. та Гриневич Л.М.

09:36 18.12.2019

Підготовка до новорічних свят

Готуємось до новорічно-різдвяних свят))) Робота гуртківців "Креативна майстерня" та "Кулінарне мистецтво" триває))) Керівники гуртків Духопела О.В. та Гриневич Л.М

09:06 16.12.2019

"Безмежні джерела учнівської творчості"

Ось і підвели ми підсумки роботи за навчальний рік - обласний огляд-звіт "Безмежні джерела учнівської творчості". Святкова концертна програма, прекрасні, творчі, професійні виставки , Театр Мод , все це показали учні для гостей ліцею.

10:11 12.04.2019

Волонтерство

В день Святого Миколая учні ліцею та керівники гуртків "Креативна майстерня" Башинська В. М., "Шарм" Козакевич Т. В. та "Сучасна пісня" Петухов В. В. спільно з БО БФ "Волонтер - 2015", відвідали Потіївську шкоу-інтернат. Учні привітали дітей зі святом прийнявши участь у концертній програмі з танцями та піснями. Гарно попрацювала і УР ліцею "Ровесник" (голова УР Бабікова Д.). Під час проведених акцій в ліцеї були зібрані кошти та закуплені подарунки для 13 дітей Потіївської та Вишевицької шкіл-інтернатів та передані учням.

10:14 26.12.2018

Всеукраїнський конкурс творчості "За нашу свободу"

12.12.2018 року учениця ІІІ-го курсу, учасниця гуртка "Юний журналіст", Рудницька Юлія, зайняла ІІ-ге призове місце у Всеукраїнському конкурсі творчості "За нашу свободу", серед учнівської молоді (вірш - "Чекаю на тебе солдате!"). Керівник гуртка, викладач зарубіжної літератури Козаченко Наталія Іванівна. Вручення диплому переможця, який отримала Юлія -        м. Київ, будинок офіцерів ЗСУ.

10:15 12.12.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень